Valentina, aktore e filmave porno bën deklaratën e fortë: Më ka përdhunuar ministri i Brendshëm - Bota Sot
Valentina, aktore e filmave porno bën deklaratën e fortë: Më ka përdhunuar ministri i Brendshëm

Bota e Yjeve

Valentina, aktore e filmave porno bën deklaratën e fortë: Më ka përdhunuar ministri i Brendshëm

Më: 15 janar 2019 Në ora: 08:14
Valentina Nappi

Aktorja e filmave me pullë të kuqe, Valentina Nappi ka bërë një deklaratë tronditëse në një postim në Instagram.

Ajo ka postuar një foto të saj dhe ka shkruar:

Jam përdhunuar nga Salvini”.

Më pas Nappi ka sqaruar se i referohet përdhunimit “kulturor”. Por ky postim ka shkaktuar goxha polemika për ministrin e Brendshëm italian Mateo Salvinin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...