Kylie Jenner dështon me veshjen në “Grammy Awards” - Bota Sot
Kylie Jenner dështon me veshjen në “Grammy Awards”

Bota e Yjeve

Kylie Jenner dështon me veshjen në “Grammy Awards”

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 14:00
Kylie Jenner

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve Grammy Awards.

Tashmë mediat kanë nisur të shkruajnë për dukjet e yjeve botërore gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Los Angeles.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë përfshirë në listën e yjeve botërore që kanë marrë nota të larta për veshjet e tyre.

Por, ka edhe prej tyre që u gjykuan për dukjen dhe në mesin e tyre ishte modelja e njohur, Kylie Jenner.

Bukuroshja 21-vjeçare u shoqëruar me të dashurin, reperin e njohur amerikan, Travis Scott, i cili nuk ishte i nominuar në ndonjë kategori muzikore.

Kylie ishte veshur për këtë rast me një palë pantallona rozë të markës Balmain, i cili u cilësuar si një katastrofë e vërtetë e modës.

Ndryshe, Lipa ka fituar dy çmime prestigjioze dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta prej personaliteteve të njohura. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...