Irina, plot stil edhe në dalje të thjeshta - Bota Sot
Irina, plot stil edhe në dalje të thjeshta

Bota e Yjeve

Irina, plot stil edhe në dalje të thjeshta

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 06:43
Irina Shayk

Irina Shayk është dukur tepër elegante derisa ka bërë një dalje në qytetin e Milanit

Zakonisht, të gjithë kthejnë kokën nga ajo kur del në pista mode, por kësaj here Irina është më ndryshe pasi që të gjithë e kanë lavdëruar daljen e saj në qytetin e Milanos.

Irina Shayk është duke më e bukur së kurë derisa është duke marrë terapi për humbje peshë kurse është duke kaluar duke shikuar Javën e Modës në Milano.

Image

Modelja (33), kishte të veshur një pallto të gjelbër deri në gjunjë derisa i ka kombinuar atë me pantallona të zezë dhe këpucë lëkurë të gjata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...