Ylli i Instagramit, një nga “wags”-at më të ndjekura - Bota Sot
Ylli i Instagramit, një nga “wags”-at më të ndjekura

Bota e Yjeve

Ylli i Instagramit, një nga “wags”-at më të ndjekura

Më: 13 mars 2019 Në ora: 08:27
Carissa Rosario

Quhet Carissa Rosario, është me origjinë portorikane dhe konsiderohet nga nga “wags”-at më të çmuara dhe të ndjekura në NFL (futbolli amerikan).

Është e martuar me ish-lojtarin mbrojtës, James Anderson.

Ajo është një “yll” në Instagram dhe mjafton të shohësh fotot e saj për ta kuptuar këtë sukses.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...