Martohet aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa- Burri i saj e bën këtë punë - Bota Sot
Martohet aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa- Burri i saj e bën këtë punë

Bota e Yjeve

Martohet aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa- Burri i saj e bën këtë punë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 15:47
Mia Khalifa dhe Robert Sandberg

Aktorja e filmave për të rritur, Mia Khalifa tash e tutje është jashtë tregut. Kjo pasi që ajo është martuar. 

Ylli amerikan e lindur në Liban, të enjten ka pranuar propozimin e të dashurit të saj suedez, Robert Sandberg.

Profesioni i Robert Sandberg është një nga kuzhinierët më të njohur në Suedi. 

Kjo është hera e dytë që Khalifa martohet. Ajo po ashtu ishte martuar në vitin 2011, por në vitin 2016 ishte divorcuar.

Mia Khalifa në të kaluarën ka qenë ylli më i shikuar i filmave pornografik. por ajo ka kohë që i ka dhënë fund si aktore e filmave pornografik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...