Pa grim dhe me veshje sportive, kjo është Luana gjatë fundjavës - Bota Sot
Pa grim dhe me veshje sportive, kjo është Luana gjatë fundjavës

Bota e Yjeve

Pa grim dhe me veshje sportive, kjo është Luana gjatë fundjavës

Më: 17 mars 2019 Në ora: 09:26
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka postuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet pa grim.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën tregon se si duket në fundjavë.

Luana kishte filmuar vetën në veturë, teksa nuk mbante pothuajse aspak grim në fytyrë.

“E shtuna mbrëma pa grim”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Luana Vjollca është “Boll u bo tu vujt”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...