Rita Ora me sytjena të gabuara - Bota Sot
Rita Ora me sytjena të gabuara

Bota e Yjeve

Rita Ora me sytjena të gabuara

Më: 17 mars 2019 Në ora: 21:05
Rita Ora

Rita Ora është tronditur kur pa se kishte veshur madhësinë e gabuar të sytjenave.

Këngëtarja ndau me tifozët e saj një foto në sytjena, duke i inkurajuar ata që 'të matin veten'.

Rita, 28-vjeç, vuri foton në Instagram derisa qëndronte në banjë.

 “Ekuipazh i rehatshëm i skuadrës. Vetëm mora përmasat e mia të sytjenave dhe e kuptova se kisha veshur madhësinë e gabuar gjatë gjithë kohës! Zonja matni sytjenat tuaja dhe do të befasoheni këndshëm! Përveç nëse është e paqëllimshme natyrisht”, shkroi Ora.

Image
Image

Tifozët e Rita ndanë rrëfimet e tyre, duke e lavdëruar atë për postin e saj të sinqertë.

"Unë gjithmonë mendova se isha një filxhan B, u befasova këndshëm për të gjetur se jam në të vërtetë një C", tha njëri.

Një tjetër shkroi: "Unë kam qenë atje! Ishte e veshur gabim për shumë kohë!

Ndërkohë Rita është single pas ndarjes nga aktori  Andrew Garfield, pas katër muajsh qëndrimi në lidhje.

Këngëtarja thuhet se është shkatërruar nga ndarja, pasi Andrew donte një 'jetë private'.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...