Trup seksi si Zara, i tregon ish të dashurit çfarë ka humbur - Bota Sot
Trup seksi si Zara, i tregon ish të dashurit çfarë ka humbur

Bota e Yjeve

Trup seksi si Zara, i tregon ish të dashurit çfarë ka humbur

Nga: Bota sot Më: 18 mars 2019 Në ora: 16:44
Zara McDermott

Ajo po e shijon jetën si beqare, pas ndarjes nga i dashuri i saj Adam Collard.

Dhe Zara McDermott i ka treguar ish të dashurit se çfarë ka humbur, derisa është shfaqur në bikini të gjelbër neoni, nga pushimi i saj në Amerikë, përcjell Bota sot.

Ylli 22 vjeçar i Love Island është shfaqur “përvëluese” në Instagram, duke treguar gjoksin dhe këmbët seksi, si dhe barkun e sheshtë./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...