Me flokë të gjata deri te këmbët, Kim Kardashian duket atraktive në imazhet e fundit - Bota Sot
Me flokë të gjata deri te këmbët, Kim Kardashian duket atraktive në imazhet e fundit

Bota e Yjeve

Me flokë të gjata deri te këmbët, Kim Kardashian duket atraktive në imazhet e fundit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 10:10
Kim Kardashia

Pamja e saj gjithmonë komentohet në media.

Kim Kardashian pa dyshim shquhet si një prej personazheve më me influencë në showbiz.

Ajo është e ndjekur nga miliona fansa në rrjetin social Instagram, dhe çdo postim i saj bëhet i pëlqyer dhe shumë-komentuar.

Së fundmi, Kim ka bërë një ndryshim të ri në dukjen e saj të jashtme, duke pozuar me flokë të gjata deri te gjunjët e saj.

Ajo është dukur mjaft atraktive dhe provokuese veshur në të zeza, ndërsa ka vënë në pah linjat e saj.

Arsyeja e zgjatjes së flokëve të saj ka qenë promovimi i produkteve të reja të kozmetikës. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...