Bebe Rexha shfaqet tejet seksi - Bota Sot
Bebe Rexha shfaqet tejet seksi

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shfaqet tejet seksi

Më: 24 mars 2019 Në ora: 17:16
Bebe Rexha

Këngëtarja nga Shqipëria, Bebe Rexha, ka marr pjesë në ceremoninë e “Kids ‘Choice Awards së Nickelodeon”.

Rexha ka pas të veshur një bluzë ngjyrë të verdhë e cila i rrinte për trup.

Rexha me këtë veshje dukej seksi dhe e mrekullueshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...