Amber mahnitëse, tregon gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Amber mahnitëse, tregon gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Amber mahnitëse, tregon gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 25 prill 2019 Në ora: 14:07
Amber Heard

Amber Heard është shfaqur e mahnitshme derisa mori pjesë në përvjetorin e 18-të të Vital Voices Global Leadership Awards në The John F. Kennedy Center në Washington, D.C, të mërkurën mbrëma.

Duke e vënë në pah figurën e saj për mrekulli, aktorja 33 vjeçare e Alpha Dog mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj, përcjell Bota sot.

E veshur në një fustan të ngushtë, ajo ekspozoi dekoltenë e hapur.

Me grim të thjeshtë dhe flokët e mbledhura, ajo dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...