Incident-seksi i modeles braziliane në Kanë - Bota Sot
Incident-seksi i modeles braziliane në Kanë

Bota e Yjeve

Incident-seksi i modeles braziliane në Kanë

Më: 24 maj 2019 Në ora: 09:16
Fernanda Liz

Modelja braziliane Fernanda Liz ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës. Jo më shumë për bukurinë dhe veshjen e saj, por për një incident-seksi!

Liz, teksa ka qenë duke pozuar para fotografëve, me rrotullime dhe kënde të ndryshme, papritmas i është ulur dekolteja e fustanit të verdhë, duke lënë të tregojë më shumë nga ç’lishte nxjerrë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat