Rihanna mahnit sërish! - Bota Sot
Rihanna mahnit sërish!

Bota e Yjeve

Rihanna mahnit sërish!

Nga: Bota sot Më: 11 qershor 2019 Në ora: 21:55
Rihanna

Ajo njihet për stilin dhe paraqitjen çdoherë seksi.

Dhe Rihanna nuk ka zhgënjyer as këtë herë, derisa ka treguar hiret trupore, përcjell Bota sot.

Rihanna tregon linjat e saj perfekte, me një palë “jumpsuit” leopard, për sesionin fotografik të një reviste.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...