Adriana Lima në një jaht luksoz me një mik - Bota Sot
Adriana Lima në një jaht luksoz me një mik

Bota e Yjeve

Adriana Lima në një jaht luksoz me një mik

Nga: Bota sot Më: 8 korrik 2019 Në ora: 09:53
Adriana Lima

Ajo është modelja që për kohën më të gjatë ka qenë në shërbim të Victoria Secret, duke punuar për këtë markë për më tepër se një dekadë.

Dhe Adriana Lima dukej supermodele në cdo pëllëmbë të saj kur u shfaq në Venecia, me një veshje të mrekullushme ngjyrë rozë.

Modelja mahnitëse tregoj figurën e saj për t'ia pasur zili derisa u relaksua në një jaht të shtrenjtë bashkë me një shok.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...