Rita Ora vishet si egjiptiane - Bota Sot
Rita Ora vishet si egjiptiane

Bota e Yjeve

Rita Ora vishet si egjiptiane

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:08
Rita Ora

Ajo ka një nga veshjet më tërheqëse në industrinë e muzikës.

Dhe Rita Ora tërhoqi të gjitha ndalesat në pamjen e saj joshëse, kur u shaqt me takat e saj në Amazan Prime Day Party në Londër.

Këngëtarja e hitit 'I'll Never Let You Doën', kishte veshur këmishë të zezë dhe një fustan të gjatë mëndafshi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...