I heq sytjenat, nxjerr gjoksin bombastik toples në pishinë (+18) - Bota Sot
I heq sytjenat, nxjerr gjoksin bombastik toples në pishinë (+18)

Bota e Yjeve

I heq sytjenat, nxjerr gjoksin bombastik toples në pishinë (+18)

Nga: Bota sot Më: 19 korrik 2019 Në ora: 10:46
India Reynolds

Ylli i Love Island, India Reynolds ka ngritur temperaturat me imazhet e fundit.

Bukuroshja e Page 3 është shfaqur topless në pishinë, duke mos i lënë vend imagjinatës, përcjell Bota sot.

India ka treguar gjoksin bombastik pa bikini dhe duket tejet provokuese dhe seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat