Seksbomba britanike pozon komplet e zhveshur në vaskë - Bota Sot
Seksbomba britanike pozon komplet e zhveshur në vaskë

Bota e Yjeve

Seksbomba britanike pozon komplet e zhveshur në vaskë

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 21:54
Demi Rose

Ajo njihet për bukurinë e saj dhe për trupin e saj marramendës.

Demi Rose, 24-vjeçare, ka lënë gojëhapur jo pak njerëz, teksa ka pozuar lakuriq, duke u larë në një vaskë, plot me petale lulesh.

Në fotografitë përvëluese, të cilat ajo i ka realizuar në Bali, Indonezi, bukuroshja britanike është kujdesur që të mbulojë zonat intime.

Ylli i Instagramit është dukur superseksi, sikur çdo herë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...