Dua Lipa në varrimin e gjyshes së të dashurit - Bota Sot
Dua Lipa në varrimin e gjyshes së të dashurit

Bota e Yjeve

Dua Lipa në varrimin e gjyshes së të dashurit

Nga: Bota sot Më: 5 shtator 2019 Në ora: 23:31

Dua Lipa është bashkuar me të dashurin e saj Anëar Hadid në funeralin e gjyshes së tij në Rotterdam.

Këngëtarja 24 vjeqare dhe modeli 20 shëtitnin pranë njëri tjetrit derisa u bashkuan me motrat e Anëar, Gigi dhe Bella.

Dua kishte veshur një fustan të zi me mëngë të gjata./BS 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat