Zendaya dhe Vanessa Hudgens, në garë për elegancën e tyre - Bota Sot
Zendaya dhe Vanessa Hudgens, në garë për elegancën e tyre

Bota e Yjeve

Zendaya dhe Vanessa Hudgens, në garë për elegancën e tyre

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2019 Në ora: 08:33
Vanessa Hudgens

Zendaya dhe Vanessa Hudgens,janë prezantimin e Vera Wang në New York Fashion Week të Martën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Vanessa Hudgens dhe Zendaya ishin pjesë e rëndësishmë në prezantimin në qytetin e Neë Jorkut, ato dukeshin elegnte në veshjet e tyre edhe pse në stil dalloheshin.

Zendaya, 23 vjeç, kishte veshur një kombinim këmishe dhe pantollona elegant më ngjyrë dhe Vanessa kishte nëj fustan elegant të shkurtër ari të mbuluar krahët me një pallto gri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat