Afrona Dika rrëmben vëmendjen me fustanin e zi në dasmë - Bota Sot
Afrona Dika rrëmben vëmendjen me fustanin e zi në dasmë

Bota e Yjeve

Afrona Dika rrëmben vëmendjen me fustanin e zi në dasmë

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:53
Afrona Dika

Afrona Dika duket elegante dhe joshëse me fustanin e zi.

Blero dhe Afrona mbrëmjen e djeshme ishin të pranishëm në një dasmë.

Çifti i cili pritet që këtë muaj ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë dukeshin elegant pranë njëri-tjetrit.

Image

Afrona ka qenë ajo e cila e ka marrë vëmendjen në dasmë me fustanin e zi, e më pas foto që e ka publikuar në Instagram është pëlqyer nga ndjekësit e saj.

Ajo dhe Blero ka vite që janë së bashku dhe janë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...