Kim Kardashian flet për sëmundjen nga e cila vuan - Bota Sot
Kim Kardashian flet për sëmundjen nga e cila vuan

Bota e Yjeve

Kim Kardashian flet për sëmundjen nga e cila vuan

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2019 Në ora: 22:41
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka jetuar për tetë vitet e fundit me një problem lëkure.

Ylli 38 vjeqar ka folur për këtë gjendjen e saj në Keeping Up With The Kardashians.

Nëna e tre fëmijëve së pari e pëjetoj këtë gjendje në të njëzetat e saj, u kthye më e fuqishme në të tridhjetat e saj dhe këtë vit ishte më keq se të gjitha kohërat./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...