Moderatorja e ëmbël "djeg" me të kuqe e plot stil - Bota Sot
Moderatorja e ëmbël "djeg" me të kuqe e plot stil

Bota e Yjeve

Moderatorja e ëmbël "djeg" me të kuqe e plot stil

Nga: Maksim Gjokaj Më: 3 tetor 2019 Në ora: 13:16
Kadrie Canolli

Ajo është një nga femrat më të bukura të show-bizit shqiptar e gjithmonë e veçantë dhe e veshur me stil. Po flasim për moderatoren e ëmbël Kadrie Canolli e cila ditëve të fundit na ka djegur fare ne fotot me të kuqe. Vajza e njohur jo vetëm e bukur por edhe mjaft e artikuluar bukur në të folur në ekran vazhdon të jetë mjaft e kërkuar por le të presim dhe pak se ku do ta shohim në cilin TV, pasi pasioni i saj dhe atë që din të bëjë më mirë është moderimi.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...