Kylie Jenner kalon kohën me vajzën e saj, Stromi - Bota Sot
Kylie Jenner kalon kohën me vajzën e saj, Stromi

Bota e Yjeve

Kylie Jenner kalon kohën me vajzën e saj, Stromi

Nga: Bota sot Më: 5 tetor 2019 Në ora: 09:50
Kylie Jenner

Kylie Jenner po kalon kohë cilësore me vajzën e saj Stromi.

Dhe miliarderja 22 vjeqare e kozmetikës u sigurua që të mbajë kah ana e saj 147 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Në pamjet e postuara të premten, Kylie shihet bashkë me vajzën e saj Stromi në oborrin e tyrë të shtëpisë së tyre./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...