Nuk përmbahet këngëtarja e njohur, ‘twerk’ në mes të palestrës

Bota e Yjeve

Nuk përmbahet këngëtarja e njohur, ‘twerk’ në mes të palestrës

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 17:48
Linda Halimi

Ajo ka vite që është larguar nga Shqipëria dhe kthimi i saj në ‘Kënga Magjike 2019’ pati jo pak bujë.

Ndryshimi i saj fizik bie menjëherë në sy. Nga një vajzë topolake, këngëtarja shqiptare Linda Halimi ka humbur shumë peshë duke u kthyer kështu në një vajzë super seksi me linja trupore për t’u patur zili.

Së fundmi ajo ka postuar në ‘Instagram’ një video duke bërë ‘twerk’. Linda shihet në palestër dhe në një moment le pas stërvitjen e nis të kërcimin seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat