JLo vjen e mahnitshme në të bardha, flet për ngacmimet seksuale - Bota Sot
JLo vjen e mahnitshme në të bardha, flet për ngacmimet seksuale

Bota e Yjeve

JLo vjen e mahnitshme në të bardha, flet për ngacmimet seksuale

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 18:56
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka aktruar në shumë filma në karrierën e saj 30 vjeçare.

Dhe në numrin e ri të The Hollywood Reporter, për kopertinën e të cilës ajo ka pozuar bashkë me Laura Dern, Scarlett Johannson, Renee Zellweger, Aëkëafina dhe Lupita Nyong, ajo ka thënë se ka pasur sulm seksual, përcjell Bota sot.

Ajo ka thënë se kur u takua me një regjisor filmi, ai i kërkoi që ta hiqte bluzën që mbante veshur dhe ajo i tha jo.

“Ai dëshironte ta shihte gjoksin tim”, tha ajo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat