Pushime në Maldive, gazetarja italiane vazhdon të mahnisë fansat me linjat e saj

Bota e Yjeve

Pushime në Maldive, gazetarja italiane vazhdon të mahnisë fansat me linjat e saj

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 16:07
Dileta Leota

Kampionatet ndaluan për dy javë dhe e gjithë vëmendja u kthye nga kombëtaret. Kështu që gazetarja italiane, Dileta Leota mbeti pa punë dhe zgjodhi që të kalojë kohën e lirë në Maldive, larg klimës së ftohtë të Italisë, momentalisht.

Gazetarja seksi ka shjiuar detin dhe rërën e Maldiveve dhe nuk ka nguruar të ndaj me fansat e saj disa foto.

Dileta Leota konsiderohet në Itali si një ndër femrat e ekranit më seksi dhe tërheq jo pak vëmendjen e mediave rozë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat