Rihanna në bashkëpunim të ri - Bota Sot
Rihanna në bashkëpunim të ri

Bota e Yjeve

Rihanna në bashkëpunim të ri

Nga: Bota sot Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 21:46
Rihanna

Në vitin 2015 ata publikuan një bashkëpunim me Kayne West.

Dhe Rihanna u ri bashkua me Sir Paul McCartey 77 vjeqar derisa të dy i shfaqën në të njëjtin fluturim nga aeroporti në Neë York për në Heathroë të Londrës.

Dyshja u shfaqnën me stil të lartë kur ateruan në kryeqytet, derisa Rihanna publikoj pamje edhe në Instagram.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat