Kendall Jenner ‘pushton’ Miamin, në fustan të shkurtër ekspozon këmbët e gjata - Bota Sot
Kendall Jenner ‘pushton’ Miamin, në fustan të shkurtër ekspozon këmbët e gjata

Bota e Yjeve

Kendall Jenner ‘pushton’ Miamin, në fustan të shkurtër ekspozon këmbët e gjata

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 11:31
Kendall Jenner

Ajo u pa duke u argëtuar me mikeshat e saj në një jaht më herët gjatë ditës.

Dhe  Kendall Jenner të premten në mbrëmje, u pa duke shëtitur në qytetin e Miami.

Supermodelja befasoj në një mini fustan nudo derisa u nis për të shijuar darkën në një restaurant italian.

Motra e manjatit të modës Kylie kombinojë veshjen me taka të larta transparente. 24 vjeçarja ishte e shoqëruar nga skuadrën e saj ne sigurisë, Kendall kishte vendosur një grim të lehtë, ‘eyeliner’ dhe një buzëkuq nudo.

Përndryshe ajo dukej ‘përvëluese’ dhe në top-formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat