Britney Spears shfaq trupin në bikine - Bota Sot
Britney Spears shfaq trupin në bikine

Bota e Yjeve

Britney Spears shfaq trupin në bikine

Nga: Bota sot Më: 10 janar 2020 Në ora: 18:28
Britney Spears

Ajo performoj suksesshëm me një gjarpër përgjatë krahëve të saj në MTV në vitin 2001.

Dhe gati dy dekada më vonë, Britney Spears tregoj se ajo ende ka prirje për krijesa të tilla.

38 vjeqarja tregoj figurën e saj të pabesueshme me bikine, në disa foto të postuara në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat