Edhe Mozzik i përgatitur kundër virusit - Bota Sot
Edhe Mozzik i përgatitur kundër virusit

Bota e Yjeve

Edhe Mozzik i përgatitur kundër virusit

Nga: H.O. Më: 14 mars 2020 Në ora: 21:46
Mozzik

Këngëtari Mozzik ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku duket i përgatitur kundër virusit i njohur si Coronavirus.

Ai ka vendosur doreza dhe një maskë në gojë.

Ndërkaq në një tjetër foto ka bërë thirrje që përveq shtrenjtimi të mallrave dhe barnave, të paktën një ditë të mobilizohen të gjithë të japin falas qoftë kontrolla në spital, barna nëpër farmaci apo në markete për familjet nevojtare./Bota sot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat