Kaz Crossley, izolohet në Tajlandë - Bota Sot
Kaz Crossley, izolohet në Tajlandë

Bota e Yjeve

Kaz Crossley, izolohet në Tajlandë

Nga: H.O. Më: 22 prill 2020 Në ora: 21:21
Kaz Crossley

Ajo është izoluar në një vendpushim luksoz në Tajlandë pasi u bllokua atje nga pandemia koronavirus.

Dhe Kaz Crossley bëri maksimumin për të qëndruar në vendin tropikal derisa publikoj një seri snapesh marramendëse në Instagram të martën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat