Gigi Hadid është shtatzënë, ajo dhe Zayn po presin fëmijën e parë - Bota Sot
Gigi Hadid është shtatzënë, ajo dhe Zayn po presin fëmijën e parë

Bota e Yjeve

Gigi Hadid është shtatzënë, ajo dhe Zayn po presin fëmijën e parë

Më: 29 prill 2020 Në ora: 15:23
Zayn Malik dhe Gigi Hadid

Super çifti Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë në pritje të fëmijës së parë.

Pas shumë vjetësh lidhje, me disa pauza, duket se supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik tashmë e kanë lidhjen shumë serioze.

Burime pranë çiftit kanë treguar për TMZ se Gigi është në javën e 20 të shtatzënisë.

Nuk dihet nëse ata e dijnë gjininë e fëmijës, por të dy familjet janë shumë të emocionuar.

Supermodelja ka postuar disa fotografi ku shihet duke festuar me ish-anëtarin e One Direction gjatë vikendit të kaluar, por ato nuk ishin në lidhje me beben, mirëpo fotografi të ditëlindjes.

Motra e saj, Bella, poashtu duket në këto fotografi, e cila ka përgatitur një festë të magjishme për 25 vjetorin e Gigi-t.

Gigi dhe Zayn po qëndrojnë në karantinë në fermën e familjes Hadid në Pensilvania.

Dyshja janë bërë sërish bashkë gjatë dhjetorit të vitit të kaluar, pas disa konfirmimeve për ndarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat