Kështu e quan Kim, bashkëshortin në ditën e baballarëve - Bota Sot
Kështu e quan Kim, bashkëshortin në ditën e baballarëve

Bota e Yjeve

Kështu e quan Kim, bashkëshortin në ditën e baballarëve

Nga: H.O. Më: 21 qershor 2020 Në ora: 18:13
Kim Kardashian dhe Kanye West

Yjet festuan ditën e baballarëve të tyre derisa nderuan ata ditën e diele.

Kim Kardashian e quajti burrin e saj prej gjashtë vitesh, Kanye West, si babai më i mirë, derisa ndau fotot e familjes së saj gjashtë anëtarëshe gjatë pushimit të tyre në Wyoming./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat