Modelja bukuroshe, e dashuruar në aktorin Paul Mescal - Bota Sot
Modelja bukuroshe, e dashuruar në aktorin Paul Mescal

Bota e Yjeve

Modelja bukuroshe, e dashuruar në aktorin Paul Mescal

Nga: H.O. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 19:34
Maura Higgins

Maura Higgins ka kaluar kohën e duke shikuar serinë Normal People të aktorit Paul Mescal dhe thotë se e ka shiuar të gjithë serialin brenda një dite.

Bukuroshja e Love Island thotë se ajo mendon që Paul, 24 vjeqar është aq i përshtatshëm, dhe pasi të dy janë nga Irlanda, do të bënin qiftin perfekt./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat