Mesa duket, ky është fustani i preferuar i Bella Hadid

Bota e Yjeve

Mesa duket, ky është fustani i preferuar i Bella Hadid

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 13:59
Bella Hadid

Bella Hadid qartë ka një veshje të re të preferuar.

Ajo ka ngarkuar dy galeri fotografish në Instagramin e saj gjatë muajit të kaluar, duke veshur këtë mini-fustan, me lule nga marka Tankair.

Fustani është i pikturuar me dorë dhe është një përzierje mëndafshi, gjë që bënë atë unik.

Në muajin maj, modelja kombinoi fustanin ngjyrë rozë, të verdhë dhe të bardhë me një xhaketë jeshile nga Staud dhe syze dielli nga Fenty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat