Jessica Simpson me krenari shfaq trupin e saj, pasi humbi peshë

Bota e Yjeve

Jessica Simpson me krenari shfaq trupin e saj, pasi humbi peshë

Nga: H.O. Më: 14 tetor 2020 Në ora: 09:20
Jessica SImpson

Ajo shumë e lumtur shfaqi figurën e saj të mrekullushme duke humbur pak në peshë.

Dhe të martën, Jessica Simpson ka publikuar disa foto në Instagramin e saj.

Në këtë foto, ajo është paraqitur e veshur me një veshje të zezë dhe një palë taka zebër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat