Lady Gaga ‘joshëse’ në parfumin e ri

Bota e Yjeve

Lady Gaga ‘joshëse’ në parfumin e ri

Nga: H.O. Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 07:05
Lady Gaga

Lady Gaga u shfaq tepër elegante derisa festoj lansimin e Voce Viva, një arome të re nga Valentino gjatë ditës së hënë.

Muzikantja dhe aktorja 34 vjeqare dukej rrezatuese derisa ishte në qendër të vëmendjes duke promovuar parfumin e ri përmes Instagramit.

"Një aromë që feston zërin tënd", thuhej në një mbishkrim të divës bionde.

Fustani i saj ngjyrë rozë i jepte një hijshme edhe fotove të realizuara./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat