Rrëfehet e dashura e Dani Alves: Si është braziliani në shtrat? Një…

Bota e Yjeve

Rrëfehet e dashura e Dani Alves: Si është braziliani në shtrat? Një…

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 09:11
Joana Sanz/Dani Alves

Joana Sanz, bukuroshja spanjolle dhe partnerja e futbollistit Dani Alves ka zbuluar detaje pikante nga marrëdhënia e tyre.

Përmes një “pyetje – përgjigje” në profilin e saj në Instagram, Sanz ka rrëfyer për ndjekësit e saj edhe jetën intime të çiftit.

“Jam spanjolle. Kam lindur në Tenerife, por një pjesë e familjes sime është siriane. Të gjithë tatuazhet e mia kanë një lidhje me dashurinë ose mungesën e saj. Dani Alves më ka tërhequr vëmendjen.

Si është Dani Alves në shtrat krahasuar me atë në fushën e lojës? Një kampione”, shkruan ndër të tjera Sanz.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat