Demi Rose edhe njëherë 'thyen' internetin me foton 'superseksi'

Bota e Yjeve

Demi Rose edhe njëherë 'thyen' internetin me foton 'superseksi'

Nga: H.O. Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 09:48
Demi Rose

Ajo ka mbushur llogaritë e saj në rrjetet sociale me fotografi të veshura me të brendshme dhe selfie mahnitëse.

Dhe Demi Rose ka ngritur përsëri temperaturat të martën derisa ishte veshur me të zeza nga PrettyLittleThing gjatë një udhëtimi në Maldive.

25 vjeqarja edhe njëherë tregoj kthesaj e saj senzaionale kur posotoj përpara një ville ishulli.

Padyshim edhe këtë foto tërhjekën shumë vëmendjen e ndjekësve të saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat