Modelja amerikane i tregon të gjitha në bikinit më të vogla se përmasat e saj

Bota e Yjeve

Modelja amerikane i tregon të gjitha në bikinit më të vogla se përmasat e saj

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 19:39
Ana Cheri

Ana Cheri edhe një herë ekspozoi linjat trupore në bikini.

Ana Cheri është emër shumë i komentuar në rrjete sociale, për shkak të paraqitjeve të saj.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, me të cilat nuk lë askënd indiferent.

Modelja kishte veshur një palë bikini me print zebre, në të cilat vuri në pah format e bujshme dhe pranoi komente të panumërta.

Ana thotë se kaloi kohë të mrekullueshme me shoqet e saj, teksa përshëndet ndjekësit me paraqitje të “nxehtë”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat