Kourtney Kardashian tregon dekorimet e saj elegante festive

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian tregon dekorimet e saj elegante festive

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 22:52
Kourtney dhe Kim Kardashian

Kourtney Kardashian ka treguar dekorimet e saj elegante për festat, ku mbizotëron thjeshtësia, ndërsa ka lënë mënjanë zbukurimet e mëdha e të ngarkuara.

Pema e madhe e Krishtlindjeve, nga foto e publikuara nga bukuroshja, duket e zbukuruar vetëm me drita të bardha e asgjë tjetër, madje as ylli në maj të saj.

E në vend të dhuratave, poshtë pemës, ajo ka vendosur një thes të thjeshtë, në ngjyrë kaf.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat