Gwen Stefani dhe Blake Shleton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Bota e Yjeve

Gwen Stefani dhe Blake Shleton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 09:59
Gwen Stefani dhe Blake Shleton

Gwen Stefani dhe i fejuari i saj, Blake Shelton, duket se kanë filluar të marrin vendime të tjera për të ardhmen e tyre.

Ditë më parë Stefani pranoi propozimin e Shelton për fejesë, pas pesë viteve që ishin në lidhje dashurie,

Sipas disa burimeve, dyshja tashmë kanë vendosur që të kurorëzohen në vitin 2021.

Image

Ani pse lajmi është bërë i ditur, çifti i njohur ende nuk kanë dhënë detaje të mëtutjeshme për ceremoninë e planifikuar.

Vlen të përmendet se Gwen u divorcua nga ish-bashkëshorti, Gavin Rossdale, në vitin 2016, pas 13 vite martesë.

Ndërsa në vitin 2015, ajo u takua me Blake në edicionet e “The Voice”, ku ishin që të dy pjesë e jurisë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat