“Thjesht një pamje e mirë”, Trejsi Sejdini vjen me poza tërheqëse

Bota e Yjeve

“Thjesht një pamje e mirë”, Trejsi Sejdini vjen me poza tërheqëse

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 13:27
Trejsi Sedjini

Trejsi Sedjini ka publikuar imazhe të reja në Instagram

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi me pozat joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi në një kabinë malore duke vënë në plan të parë format trupore bombastike.

“Thjesht një pamje e mirë”, thotë ajo.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozonte e veshur me rroba ngjyrë rozë të cilat i rrinin të ngjitura pas trupit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat