I penduar për tradhtinë: Unë besoj në faljen

Bota e Yjeve

I penduar për tradhtinë: Unë besoj në faljen

Nga: H.O. Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 18:39
Zara dhe Sam Thompson

Sam Thompson ka folur për herë të parë për tradhtinë që i bëri ish të dashures Zara McDermott dhe tha se të gjithë bëjmë gabime.

Ylli i Made In Chelsea tha se ai beson në falje dhe ndarja emocionale e qiftit është filmuar në serinë e E4.

Duke folur për mediat britaneze, Sam rrëfeu se simpatizonte Zaren pasi mësoj të kaluaren e tij dhe është personi që ka bërë një gabim dhe do të kthehet më fuqishëm.

Ai tha: Unë besoj në falje. Unë e kuptoj gabimin dhe mendoj se në cdo hap të jetës nuk mund të ecësh përpara nëse nuk fal./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat