Arta Nitaj ushtron dhe reklamon të pasmet në Instagram

Bota e Yjeve

Arta Nitaj ushtron dhe reklamon të pasmet në Instagram

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 18:45
Arta Nitaj

Ish moderatorja e sportit dhe modelja e njohur pejane, Arta Nitaj, duket se po shpenzon shumë kohë për të tonifikuar dhe formësuar linjat trupore.

Arta duket se është mjaftë e përkushtuar kur flasim për pamjen e saj, pasi pjesën më të madhe të kohës e shohin teksa ushtron në palestër.

Në profilin e saj në Instagram, aktorja ka publikuar një video me fokus ushtrimet për të pasmet.

Zeshkanja me linja të dëshirueshme, u bë pjesë e kastit të serialit “O sa mirë”, prej nga ku rrjedhi edhe fama e saj e vërtet.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat