Yogat provokative të Georginas, ia tregojnë të pasmet e përkryera

Bota e Yjeve

Yogat provokative të Georginas, ia tregojnë të pasmet e përkryera

Nga: H.O. Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 18:47
Georgina Rodriguez

Në fillim të kësaj jave, ajo mori shumë vëmendje nga ndjekësit e saj kur në mediat sociale, u shfaq e përsosur në një jaht.

Dhe e dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez u mrekullua duke shfaqur aftësitë e saj atletike në një anije luksoze të premten.

Modelja 26 vjeqare shfaqi të pasmet e saj në një veshje ngjyrë blu për markën e modës, Alo Yoga, duke ekzekutuar në lëvizjet e avancuara të yogas.

Bukuroshja e Cristiano Ronaldos ka treguar edhe njëherë linjat e saj të përsosura./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat