Si asnjëherë me reçipeta transparente, Samanta Karavella merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Si asnjëherë me reçipeta transparente, Samanta Karavella merr gjithë vëmendjen

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 09:32
Samanta Karavella

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka realizuar së fundmi një fotosesion të ri. Kësaj radhe ajo ka ardhur shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Në imazhet që ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”, Samanta është shfaqur me stil të viteve ’70, me një grim të rëndë dhe flokë të lëshuara në kraharor.

Por fansat kapen një tjetër detaj që u mori menjëherë vëmendjen. Ajo mban veshur një palë reçipeta transparente, teksa dukej shumë atraktive.

Image


“Kthehem tek të ’70-at”, ka shkruar Samanta bashkëngjitur me fotografitë e publikuara në rrjetet sociale, të cilat u pëlqyen menjëherë nga ndjekësit.

Duket se përmes këtyre fotove të bukura, artistja paralajmëron edhe rikthimin me një projekt të ri muzikor, për të cilin ende nuk ka dhënë detaje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat