Khloe Kardashian në mbrojtje të fanses

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian në mbrojtje të fanses

Nga: H.O. Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 18:17
Khloe Kardashian

Ajo së fundi i dha një kompliment një fansi, pasi e njëjta tregoj pasiguritë e saj për këmbët.

Dhe Khloe Kardashian e lavdëroj një yll të Stricly, Maisie Smith dhe trupin e saj të bukur në një foto të shpërndarë në internet këtë javë.

Ylli televiziv 36 vjeqar iu përgjigj një edhe një fansi të saj rreth Maisie dhe shkoj se ajo është lartë në listën e saj dhe tha se është ende për këtë.

Komenti i Khloe Kardashian mori shumë vëmendje./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat