Rina ndan me ndjekësit çaste romantike në vaskë me të dashurin

Bota e Yjeve

Rina ndan me ndjekësit çaste romantike në vaskë me të dashurin

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 18:52
Rina Balaj

Rina publikoi foto në xhakuzi bashkë me Sin Boy.

Rina Balaj dhe Sin Boy janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në vend.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursjenë fotografitë e videot e përbashkëta, nduke ndarë momente të lumtura që kalojnë së bashku.

Së fundi, ishte Rina ajo e cila postoi një fotografi, në të cilën u shfaq në përqafim të Sin Boy në xhakuzi.

Image

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit e Rina Balajt titullohet “Zjarr” dhe erdhi e shoqëruar edhe me videoklip. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat