Pas 9 vitesh mungesë, Anxhelina publikon këngën e re!

Bota e Yjeve

Pas 9 vitesh mungesë, Anxhelina publikon këngën e re!

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 11:14
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj u rikthye.

Sikundër na kishte paralajmëruar se do të debutojë fuqishëm në muzikë këtë vit, ajo ka publikuar tashmë këngën e re, një pjesë të së cilës na e kishte treguar që në verë.

Kënga titullohet “Precious” dhe është në anglisht duke hedhur kështu hapat e para drejt tregut ndërkombëtar.

Muzika është realiuzuar nga producenti Bloque, ndërsa për tekstin është kujdesur vet Anxhelina. Klipi i këngës është shumë i veçantë, ku këngëtarja është shfaqur me një interpretim dhe performancë tejet delikate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat